שחף תכנון סביבתי הוקמה על ידי א.ב.י נוביק בשנת 1995 ופועלת מאז לקידום הטיפול בפסולת בישראל.

חברת שחף תכנון סביבתי מתמחה בניהול ובפיתוח מערכי טיפול בפסולת עירונית מוצקה, פיתוח בר-קיימא (קיימות) ותכנון סביבתי במגזר הכפרי. החברה עוסקת בתכנון ובייעוץ סביבתי למגזר הציבורי ולמגזר הפרטי.

אנו מאמינים בתכנון לטווח ארוך, ולכן מציעים לקהל לקוחותינו ליהנות משירות של ליווי שוטף, התואם את הצרכים והיישומים העולים מן השטח. לראייתנו, תכנון סביבתי עם מעוף, הינו תכנון ממוקד צרכים, ולכן אנו מקפידים להתאים לכל לקוח את המוצר המתאים לו.

נעים להכיר - צוות חברת שחף

א.ב.י נוביק

מנכ"ל ובעלים | מתכנן סביבתי, מומחה לטיפול בפסולת.
בהיותי בן 8 התחפשתי למהאטמה גנדי, שנולד 90 שנים פחות יום אחד לפני, הוא היה עבורי דמות מופת, ככל שיכולתי להכיל ולהבין. דמיינתי את כדור הארץ, כעוגה, בהבנה, שבמידה והאדם התבוני לא יגביל את תאבונו, כדור הארץ (העוגה) לא יאפשר את המשך קיומו של האדם. לקחתי על עצמי מחויבות לפעול לתקן את העיוות. בגיל 11, הגדרתי לעצמי את המקצוע הנדרש – "אקולוג", ובשנת 1982 אוניברסיטת בן-גוריון, נרתמה לאתגר "ההכשרה האקדמית". בשנת 1987 התמחיתי בטיפול בפסולת. ב-1989 הייתי שותף להובלת המשרד לאיכות ("הגנת" היום) הסביבה, לקידום הטיפול בפסולת בישראל. הרגשתי על גג העולם. על מנת לחוש את אפסות האדם, עליתי לקצה המעשנה בתחנת הכוח "מאור דוד" ("אורות רבין"), שם הגעתי להכרה (בגיל 30), שנותרו לאדם כמה עשרות דורות (בתסריט האופטימי) על פני כדור הארץ. ביצעתי חישוב מסלול מחדש ועדכנתי לעצמי את האתגר, לשנות את "תרבות הצריכה".
חברת שחף תכנון סביבתי, הוקמה על ידי (1995) ככלי, ליישום הייעוד שלי. אני נחוש לעשות הכל, בידיעה, שכאשר שלושת ילדי - נעמה, יותם וטליה, יפזרו את אפר קיומי הפיזי על פני הים, הם ידעו שעשיתי ככל יכולתי למימוש השינוי.
אני ואת/ה נשנה את העולם
חתימה של אבי

לב רוזנשטיין

מתכנן סביבתי
מתכנן סביבתי, בעל תואר שני מביה"ס ללימודי סביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת תל אביב, התמחות בתחום של אקולוגיה תעשייתית ובניתוחי מאזן חומרים בפרט. לב מנהל את מחלקת הסקרים בשחף וכן מרכז את נושא מתקני הקצה בחברה. לב גר ביודפת עם אשתו מור ובתם לילה רות.

לילך לוי

מנהלת משרד
בעלת תואר שני (M.A) בגאוגרפיה ולימודי סביבה מאוניברסיטת חיפה.
הצטרפה למשרד בספטמבר 2017
בתפקיד מנהלת המשרד.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן